x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Taptaze Toptan Lipton Demlik Poşet Çayları

Her an ve her yerde günlük tüketimde sıkça kullanılan çayın yorgunluk giderici olmasının yanı sıra  sağlık açısından da faydaları bulunuyor. Tat ve koku almayı güçlendirdiği, metabolizmayı harekete geçirdiği, toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olduğu söyleniyor.

Kahvaltılarda, sohbet anında, yorgunluk sonrasında sıkça kullanılan çay, pratik olarak demlenmesi ve kolay temizlenmesi amacıyla Lipton demlik poşet çay tüketicilerle buluştu. Tomurcuğun çayın içinde yayılmasını önleyerek rahat bir içim sağlıyor. Lipton demlik poşet çay fiyatları içeriğine ve gramajına göre farklılık göstermektedir. Aksel Kahve sitesinde Lipton çay çeşitleri arasında Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay , Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay, Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay bulunuyor. Aksel Kahve’de,  Lipton demlik poşet çay çeşitleri piyasaya oranla toptan fiyatına tüketicilerle buluşuyor.

Lipton Demlik Poşet Çay Fiyatları ve Çeşitleri

Çay kategorisinde popüler olan Lipton demlik poşet çay fiyatları içeriğine ve gramajlarına göre farklılık göstermekte, Aksel Kahve aracılığıyla avantajlı fiyatlarla satılmaktadır. Demlik poşet çay çeşitleri 48’li, 100’lü, 250’li, 500’lü ve 750’li olarak sunulmaktadır. Lipton’un 100’lü demlik poşet çayı en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Eşsiz aroması ile hızlı demlenen yapısıyla çay tutkunlarının favorileri arasında yer alan demlik poşet çay, çok al az öde kampanyalarıyla Aksel Kahve tarafından satışa sunulmakta, hızlı kargo ile hemen teslimi yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.