x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Toptan Colombian Çekirdek Kahve Çeşitleri

Colombian çekirdek kahve birçok lezzeti bünyesinde barındırır. Asiditesi yüksek, zengin ve güçlü gövdeli Colombian kahveleri Aksel Kahve tarafından özenle kavrulur ve son teknoloji ile paketlenir. Colombian menşeli çekirdekler taze öğütüldüğünde Tropikal meyve, Yaban Mersini, Fındık, Karamel ve Kakao gibi birçok farklı aromayı içerisinde barındırır. Böylelikle filtre kahvenin kendine özgü tadı korunarak yoğun aromasıyla size ulaşır. Colombian çekirdek kahve çeşitlerine toptan fiyatına ulaşmak için Aksel Kahve’nin web sitesini ziyaret ediniz.

Toptan Espresso Çekirdek Kahveler

Özenle seçilen yüksek kaliteli arabica tipi çekirdekler, taze aromasının korunması için yüksek kalitede kavrulur ve son teknolojiyle paketlenir. Kahve çekirdeklerinin öğütülme dereceleri birbirinden farklılık gösterir. Aksel Kahve’de, kahve çekirdekleri kullanım alanına göre öğütülmektedir. İster çekirdekli ister öğütülmüş olarak adresinize gönderilmektedir. Çok al az öde kampanyaları ile Toptan Espresso Çekirdek Kahvelere sahip olabilir, uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Taptaze Kavrulmuş Çekirdek Kahveler Aksel Kahve’de!

Eşsiz ve birbirinden farklı aroma lezzetine sahip taptaze kavrulmuş çekirdek kahveler Aksel Kahve’de! Aksel Kahve, taptaze kavrulmuş çekirdek kahvelerini farklı gramajlarda ve çoklu paketlerde sunarak, müşterilere uygun ve birçok seçenekte sipariş vermesine olanak sağlıyor. 500 gr, 1000 gr, tekli paket, 3’lü paket seçenekleriyle kişilere ve bayilere  tazeliğini ve aromasını koruması için hızlı kargo ile gönderim yapıyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Aksel Kahve toptan alımlarda uygun ödeme koşullarını da alıcılara sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.