x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Jacobs Kapsül Kahveler

Plastik bir kalıp kapsülün içinde yer alan Jacobs kapsül kahve, tek kullanımlıktır. Kapsül özelliği ile uzun süre taze kalmaktadır. Öğütülme işlemi sonrasında sıkıştırılarak ambalajlanan Jacobs kapsül kahveler çoğunlukla makine içerisinde kullanılır. Her kahveseverlerin tercihleri biribirinden farklıdır. Aksel Kahve, gramaj ve paket çeşitlerinin yanı sıra kahve çeşitlerine de yer vermektedir. Jacobs kapsül kahveler, tanışma paketi ile müşterilere sunulmakta, kapsül kahve ile ilk kez tanışacak olanlara deneme boyutu ve fiyatıyla avantaj sağlamaktadır.

Jacobs Toptan Kapsül Kahveler

Aksel Kahve, Jacobs toptan kapsül kahveler ile bireysel müşterilerin çoklu alımlarında avantajlı fiyatlara sahip olmasını sağlarken esnafların, firmaların da toptan alım yapmasına olanak sağlamaktadır. Aksel Kahve, 4’lü, 5’li, 10’lu ve 40’lı paketlerini bulundurarak çok al az öde mottosu ile alıcı deneyimlerini geliştirmektedir. Web sitesine özel fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır.

Jacobs Kapsül Kahve Nasıl Yapılır?

Kahve makinesinin hazinesine yeterli ölçüde su koyun. Jacobs kapsül kahvenizi, makinede kapsül için ayrılan alana yerleştirin. Ardından makinenizi çalıştırın. Makineniz çalıştığı anda, kapsül üzerindeki barkodu okur ve hazırlama işlemine başlar. Farklı marka kapsüllerin su miktarı ve hazırlanma sürecine göre farklılık gösterdiğini unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.